a

Haydi, sizde yaşamınızı değiştirmek için bir yerden başlayın, aşırı kilolarınızdan kurtularak hayatınızda bir dönüm noktası yaratın göreceksiniz bir çok rahatsızlığınız ve hastalığınız, siz ideal kilonuza kavuşurken iyileşecek ve yaşamdan daha çok keyif alacaksınız.

+ 0212 275 29 29

+ 0212 660 94 00
Esentepe mah. Büyükdere cad. No:159 D:7 Şişli-İstanbul

BİZİ TAKİP EDİN

Takip Et

Cilt Yenileme

Kimyasal Peeling

Glikolik asit ile yapılan bu işlem, çok basit ve rahat bir uygulamadır. Ölü durumdaki üst derinin çabuk atılmasını, aynı zamanda alttan üreyen canlı kısmın rahat ve kaliteli çıkmasını sağlar. Belirli aralıklarla yapılan kürü müteakip daha uzun aralarla tedaviye devam edilir. Sivilce izleri ve lekelerde olumlu sonuç elde edilir.

Yüz ve Boyun yenileme, Vitamin enjeksiyonu, Yüz mezoterapisi, Mezolift

Yılların meydana getirdiği yorgunluk cildimizde kendini hayli yoğun bir şekilde hissettirir. Ciltte kurumalar, şiddetli nem eksikliği, renk değişimleri bazen kırmızılık artışı bazen de solukluk, ince çizgilerde artış, çöküntüler, kırışıklıklar, sarkmalar, elastikiyet kayıpları bu yorgunluğun somut tezahürleridir.

İşte bu noktada önlem almak, gidişatı durdurmak telaşı başlar. Aslında belki bu aşamaya gelmeden önlem almak en iyisi ama genellikle geç kalınır. Yapılacak şeyler; hemen hayatımıza çekidüzen vermek şeklinde olmalıdır. Hayatımızdaki stresi azaltmak, iyi uyku ve beslenme yürüyüş gibi kolay egzersizlere başlamak ve tabii ki cildin ihtiyaçlarını yerine koymak.Yüz mezoterapisi bu aşamada devreye giriyor.

Mezolift yada yüz mezoterapisi Fransa da başlayıp tüm dünyaya yayılan  mezoterapi uygulamasının  cilde uygulanma biçimidir. Mikroenjeksiyonlar halinde cildin ihtiyacı olan vitaminler, mineraller, antioksidan maddeler, hyaluronik asitler kapillerdamar açıcılar, yüz ve boyun cildine rastgele değil belirli bir düzen içinde zerkedilir.

Haftada bir uygulanan bu vitamin enjeksiyonu yaklaşık 8 hafta sonunda ciltte istenilen canlanmayı başlatır. Cilt beslenir,renk düzelmesi olur, su tutulumundaki artış sayesinde gerginlik, sıkılaşma ve dirilik hissedilir. Daha sonraki zamanlarda İdame tedavi için birkaç ayda bir seans yüz mezoterapisi yaptırmak koruma açısından iyi olacaktır.