a

Haydi, sizde yaşamınızı değiştirmek için bir yerden başlayın, aşırı kilolarınızdan kurtularak hayatınızda bir dönüm noktası yaratın göreceksiniz bir çok rahatsızlığınız ve hastalığınız, siz ideal kilonuza kavuşurken iyileşecek ve yaşamdan daha çok keyif alacaksınız.

+ 0212 275 29 29

+ 0212 660 94 00
Esentepe mah. Büyükdere cad. No:159 D:7 Şişli-İstanbul

BİZİ TAKİP EDİN

Takip Et

Lipoliz

İstenmeyen bölgesel yağlanmanın tedavisinde kullanılan lipoliz uygulamasının amacı yağ hücresindeki geçirgenliği artırmaktır.

LipolizSellülit ve lokal yağlanma fizyopatolojisinde problem; ödem, kan dolaşımında zorluk gibi sebeplerle yağ dokusunun depolama ve harcama görevinin bozulmasıdır. Bu bozulma sonucu hücre zarı geçirgenliği azalır ve ihtiyaç halinde vücudun kullanımına izin vermez. Yani harcama işlemi yapılamaz. Bütün insanlar özellikle kadınlar bilirler ki, kilo alınca belli bölgeleri daha çok şişmanlar, zayıflamaya kalkıncada o bölgeler yerine, başka yerlerden kilo verirler. İşte bu sorunlu bölgelerdeki hücre zarı geçirgenliği, yapılan tedavi sonucu artacak ve depolanmış yağlar vücudun kullanımına açılacaktır. Böylece vücut çok rahat bir şekilde elde edeceği bu yağları harcayarak bölgesel incelmeyi sağlayacaktır.

Bu tedavinin bilinen yan etkileri işlem yerinde birkaç gün süren hafif ağrı, sıcaklık hissi ve morluktur ki bunlar günlük yaşamı etkilemeyecek düzeylerdedir. Uygulama yüzde ve vücutta lokal yağ toplanmalarında, dirençli sellülitlerde ve yağ bezelerinin giderilmesinde  kullanılıyor. Geniş alanlardan ziyade, belin her iki yanındaki yağlanmalarda, bacağın üst tarafındaki çıkıntılarda, iç çamaşırdan taşan sırt ve ön taraftaki yağ toplanmalarında, gıdı sarkmalarında ve erkeklerde görülen meme etrafındaki yağlanmalarda  etkili sonuçlar alınıyor.