a

Haydi, sizde yaşamınızı değiştirmek için bir yerden başlayın, aşırı kilolarınızdan kurtularak hayatınızda bir dönüm noktası yaratın göreceksiniz bir çok rahatsızlığınız ve hastalığınız, siz ideal kilonuza kavuşurken iyileşecek ve yaşamdan daha çok keyif alacaksınız.

+ 0212 275 29 29

+ 0212 660 94 00
Esentepe mah. Büyükdere cad. No:159 D:7 Şişli-İstanbul

BİZİ TAKİP EDİN

Takip Et

Medikal Estetik

Acoustic Wave Therapy (AWT- Akustik Dalga Tedavisi) cihazının çalışma prensibi şimdiye kadar ki selülit tedavileri için üretilmiş cihazlardan oldukça değişik.

Yıllardan beri Amerika, Avrupa ve birçok uzakdoğu ülkesinde cilt ve vücut deformasyonlarında başarılı bir tedavi yöntemi olarak ygulanan karboksiterapi, çok küçük bir iğne yardımı ile cilt içi veya cilt altına karbondioksit gazının verilmesi işlemidir.

Özellikle sıcak havalarda yada ortamlarda vücut ısısının düşürülmes, amacıyla vücudun kendine koruma reflekslerinden birisi olan terleme bazen kontrolden çıkıp özellikle koltukaltında, kişinin ve çevresindekilerin oldukça rahatsız oldukları bir hale gelebiliyor.

Ameliyat yada ilaçların yan etkileri veya riskleri olmaksızın, doğal yaşlanma belirtilerini azaltmak için Geleneksel Çin Tıbbı içerisinde uygulanan holistik tedavi  sistemidir.

Bazı tipteki ve özellikle kadınlardaki saç dökülmelerine veya saç tellerinin zayıflamasına karşı, saç derisine yapılacak iğneli yada iğnesiz akupunktur uygulaması saç köklerinin uyarılmasını sağlayarak kökler için uygun fizyolojik şartları oluştururlar.

Glikolik asit ile yapılan bu işlem, çok basit ve rahat bir uygulamadır. Ölü durumdaki üst derinin çabuk atılmasını, aynı zamanda alttan üreyen canlı kısmın rahat ve kaliteli çıkmasını sağlar.