a

Haydi, sizde yaşamınızı değiştirmek için bir yerden başlayın, aşırı kilolarınızdan kurtularak hayatınızda bir dönüm noktası yaratın göreceksiniz bir çok rahatsızlığınız ve hastalığınız, siz ideal kilonuza kavuşurken iyileşecek ve yaşamdan daha çok keyif alacaksınız.

+ 0212 275 29 29

+ 0212 660 94 00
Esentepe mah. Büyükdere cad. No:159 D:7 Şişli-İstanbul

BİZİ TAKİP EDİN

Takip Et

Zayıflama

Her gün değişik televizyon kanallarında gördüğümüz çeşitli branşlardan doktorlar yada diyetisyenler zayıflama hakkında bilgiler vermekte sağlığı nasıl bozduğunu nasıl zayıflanacağını hangi yiyeceklerin daha sağlıklı olduğunu anlatmaktalar.

Zayıflamak yada kilo vermek hemen hemen herkesin arzuladığı fakat başarılması pek de kolay olmayan bir iş. Bir de üzerine verilen kiloları almamak gibi zor bir dönem eklenince iş daha da güçleşiyor.

Bir kadının ömründe yaşadığı en özel, en güzel, en zorlu ve belki de en kutsal dönemidir hamilelik.

İstenmeyen bölgesel yağlanmanın tedavisinde kullanılan lipoliz ygulamasının amacı yağ hücresindeki geçirgenliği artırmaktır.

1950 ’de Fransa ’da Mr. M. Pistor tarafından keşfedilen mezoterapi alışılmış uygulamaların aksine, yalnızca deri içine uygun ilaçların enjekte edilme yöntemidir.

Dolaşım bozukluğu, ödem oluşması, lenfatik akım durağanlığı, hormonal düzensizlik v.b. gibi birçok sebebe bağlı olarak gelişen bölgesel yağlanma ve sellülit, bunlara karşıt ilaçların mezoterapi ile zerkinden sonra tedavi olmaya başlar ve seansların bitiminde yüz güldürücü sonuçlara ulaşılır.